Zajímavosti


Post freedom: The Decentralization of Thought [ke stažení] /USA

Post Freedom je punková skupina z Baltimoru (USA), která se v textech opírá především o témata z okruhu libertarianismu/anarchokapitalismu, což pro české posluchače může být zajímavá exotika. Své poslední album „The Decentralization of Thought“ připravila pro své fanoušky ke stažení za dobro/volný příspěvek.

Přes >tento odkaz< získáte album v MP3, FLAC a dalších formátech vysoké kvality. Finanční podporovatelé také získají neomezené streamování přes Bandcamp app. Na fošně jsou mimo jiné i hity jako je „the War Machine“ či „Smash the State!“

A jak na to? Po kliknutí na Buy Now vám vyskočí okno, kde se vás zeptají, za kolik si to chcete koupit (Name Your Price). Buď dáte tolik, kolik uznáte za vhodný (dar bude použit na výrobu vinylů), nebo tam prostě vložíte číslo nula (0) a stahujete.

Původně publikováno: 24. 5. 2016


Politický kompas – test politické orientace

Politický kompas je test politické orientace, který vyhodnocuje politické názory podle dvou os – ekonomické (levo–pravé), jenž měří váš pohled na to, jak by měla být řízena ekonomika a sociální (libertariárně–autoritativní), která vyhodnocuje váš pohled v otázkách osobní svobody.

Český překlad: https://www.politicalcompass.org/test/cz

Původně publikováno: 24. 5. 2016